Суддівська
колегія

суддівська
колегія

Page 1

судді з перукарського мистецтва

СУДДІ

валентина міхєєва

Президент Асоціації б’юті-чемпіонатів (АВС), генеральный делегат та головний тренер Національної збірної України АВС з перукарського мистецтва

олена філоненко

Віце-президент Асоціації б’юті-чемпіонатів (АВС)

Сергій зима

Член всесвітньої організації ОМС, член збірної України з перукарського мистецтва

олександр лашко

Призер чемпіонату світу (Франкфурт), призер Європи (Санкт-Петербург), призер чемпіонату світу (Корея, Сеул)

євген кулик

Член ради АВС, суддя АВС (Україна), дипломант чемпіонату світу

Інна пікуш

Майстер-експерт міжнародного класу, дипломований інструктор курсів ОМС (міжнародне навчання)

Мустафа Каратепе

Суддя з перукарського напряму

іванна мірошкіна

Сертифікований суддя України, багаторазовий чемпіон України та Росії, чемпіон Ізраїлю, дипломант чемпіонатів світу та Європи

жанна демидова

Сертифікований суддя України, абсолютна чемпіонка Європи з перукарського мистецтва

дмитро верховецький

Майстер міжнародного класу, викладач перукарського мистецтва та Перший майстер, який відкрив барбершоп в Україні. Засновник найбільшої  в Україні мережі барбершопів  та першої Школи Барберів в Україні.

Часник Богдан

богдан часник

Абсолютний Чемпіон України з перукарського мистецтва‘ 2017, Чемпіон  «Кубку Киева», суддя чемпіонату «Вarber battle’2018», «Team leader Rival barbershop», автор-розробник методик та  викладач сучасних технологій  створення  FADE та побудови  HAIRTATTOO

СТАРІЙШИНИ

світлана косенко

Старійшина за напрямом «перукарське мистецтво», триразова чемпіонка України (2002, 2003, 2004) у всіх жіночих дисциплінах

яна стукало

Старійшина суддівської колегії за напрямом «перукарське мистецтво»,
срібний призер «Молоді таланти України 2017 року»

артем міхєєв

Майстер міжнародного класу, Гран-прі в номінації «Салонна жіноча стрижка»

тетяна дмитренко

Старійшина сумських чемпіонатів, арт-директор Zima style

інга пономарьова

Абсолютна чемпіонка України

nail

судді з нігтьової естетики

СУДДІ

Ганна авраменко

Віце-президент Асоціації б’юті-чемпіонатів (ABC) у напрямку нігтьової естетики (Київ)

юлія сливчук

Багаторазовий призер чемпіонатів напряму «нігтьова естетика»

альона шестопалова

Багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи, володар нагороди «Золоті руки світу»

віра пєткова

Багаторазовий переможець чемпіонатів з нігтьової естетики, лауреат чемпіонату світу OMS Paris 2018

юлія герус

Спікер і суддя міжнародних конгресів і чемпіонатів

світлана житник

Розробник авторських програм та інноваційних технік з моделювання та дизайну нігтів, манікюру 

олена хмельницька

Автор і міжнародний викладач навчальних програм

катерина силіна

Багаторазовий призер чемпіонатів напряму «нігтьова естетика»

тетяна макарова

Суддя українських чемпіонатів з моделювання та дизайну нігтів, манікюру

юлія зварич

Викладач міжнародного рівня, суддя INJA, суддя чемпіонатів України ABC

олена гросу

Багаторазовий призер чемпіонатів з нігтьової естетики

 

СТАРІЙШИНИ

вікторія арабаджи

Переможець та призер чемпіонатів Ураїни та Європи з нігтьової естетики

 

тетяна глібова

Розробник авторських технік з дизайну й моделювання нігтів

 

світлана гонтаренко

Золотий призер чемпіонату України, золотий призер міжнародного чемпіонату Nailympion

тетяна кондратюк

Багаторазовий призер чемпіонатів напряму «нігтьова естетика»

юлія іщук

Переможець ХХ Ювілейного чемпіонату України 2017 року

 

дарина липовська

Призер чемпіонатів 2017–2018, розробник авторських курсів з манікюру

юлія садовець

Багаторазовий призер чемпіонатів напряму «нігтьова естетика»

тетяна юрганова

Багаторазовий призер професійних конкурсів, суддя-стажист чемпіонату України

марина пивницька

Багаторазовий призер чемпіонатів напряму «нігтьова естетика»

 

makeup

судді з макіяжу

СУДДІ

людмила беднарська

Візажист, майстер міжнародного класу, тренер збірної України, суддя АВС

олексій васильєв

Майстер міжнародного класу, сертифікований суддя АВС

юлія дрюк

Візажист-стиліст, майстер міжнародного класу,
член збірної команди з візажу, суддя АВС України, секція «візаж і боді-арт»

наталія кондратчук

Майстер міжнародного класу, сертифікований суддя України з макіяжу

ірина копилова

Сертифікований суддя ОМС, майстер міжнародного класу, регіональний тренер українських і міжнародних чемпіонатів

олена онуфрійчук

Суддя чемпіонату України з макіяжу

 

ольга павиченко

Візажист міжнародної категорії, сертифікований суддя ABC з макіяжу й міжнародного конкурсу International Makeup Award

наталія рум‘янцева

Художник, візажист, майстер міжнародного класу, член збірної команди України з візажу, сертифікований суддя України з візажу

олена юдіна

Майстер міжнародного класу, чемпіон України, чемпіон світу

ольга павиченко

Візажист міжнародної категорії, сертифікований суддя ABC з макіяжу й міжнародного конкурсу International Makeup Award

наталія рум‘янцева

Художник, візажист, майстер міжнародного класу, член збірної команди України з візажу, сертифікований суддя України з візажу

олена юдіна

Майстер міжнародного класу, чемпіон України, чемпіон світу

Наталія хадєєва

Призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату світу 2014 року

 

ірина черниш

Майстер міжнародного рівня, член національної збірної з макіяжу

 

наталія сиревич

Призер чемпіонатів України, член Національної збірної України з макіяжу, сертифікований суддя України з макіяжу

СТАРІЙШИНИ

катерина слободенюк

Суддя чемпіонату «Молоді таланти України»

 

ірина чефранова

Практикуючий і постійно розвиваючий візажист та стиліст по зачіскам з 13 річним стажем роботи у бьюті сфері.

permanent

судді з перманентного макіяжу

евгенія брюховецька

Чемпіон світу з перманентного макіяжу за версією IBF

вікторія рудько

Стиліст-візажист, керівник Академії перманентного макіяжу

ольга глушенкова

Міжнародний майстер, інструктор-викладач

ольга рябошапко

Автор технік, статей у професійних виданнях, переможець міжнародних чемпіонатів з перманентного макіяжу, стаж роботи – більше 10 років

юліанна дружиніна

Чемпіон світу з перманентного макіяжу за версією IBF (категорія profi, 2018)

катерина фастовець

Бронзовий призер на чемпіонаті світу з ПМ IBF 2018 у вищій категорії «Експерт».
Суддя на VI International Championship Lashes & Brows 2018 (Молдова).
Автор техніки Dot work.

lashes

судді з ламінування вій

СУДДІ

лариса волкова

Суддя українських і міжнародних чемпіонатів

юлія нестеровська

Засновник, керівник і ведучий майстер студії She & Lashes

карина тихонова

Автор статей та образів для журналів Lashmaker і Lamimaker

анна шлеєва

Суддя українських і міжнародних конкурсів, засновник і провідний викладач навчального центру SHleyf

тетяна новицька

Сертифікований тренер і коуч в Україні, сертифікований фахівець у  індустрії вій

олена куц

Тренер з роботи з натуральними віями, призер міжнародних чемпіонатів

мирослава боршош

Співавтор навчальних програм з нарощування і ламінування вій в Lash Art University

марія трубіліна

Майстер Brow Artist 4 по стандартах КССК, золотий призер Brow PRO в номінації «Стиліст Brow Artist» (2016)

марина петриченко

Практикуючий майстер-лешмейкер студії краси «Ля Фльор»

вікторія щербина

Золотий і срібний призер міжнародних чемпіонатів

СТАРІЙШИНИ

світлана беринко

Дев’ятиразовий призер чемпіонатів з нарощування вій та моделювання погляду

яна ковтун

Перше місце в міжнародному чемпіонаті Sculptor Lash

олександра гриценко

Практикуючий майстер нарощування вій з досвідом роботи 7 років, практикуючий майстер ламінування вій

Олена яснолобова

Засновник, викладач студії Elena Yasnaya studio, багаторазовий переможець міжнародних чемпіонатів