NUB — про нігті, лаки, індивідуальність і майстерність.

Вони постійно знаходяться в пошуку нових трендових підходів до запуску продуктів, вибору відтінків, сервісу. Слідкують і втілюють в життя те, що з найбільшою ймовірністю сподобається майстрам, урізноманітнить і спростить їх робочий процес.

NUB — це не формат, в них відсутні будь-які рамки і обмеження. Вони такі, які є — щирі, справжні і несуть цей посил в маси. Шаблонні дії це не про NUB. Вони прагнуть до нового і прогресивного. Навчають майстрів бути відповідальними, творчими та креативними в роботі, бути безстрашними, вміти ризикувати і робити те, що хочеться. Правильно формувати бізнес моделі, планувати маркетинг і заробляти, займаючись улюбленою справою.

Professional Nail Boutique (PNB) – успішний бренд професійної продукції для майстрів нігтьової естетики, виробництво США.

PNB – це більше 200 відтінків гель-лаків з формулою 7Free, інноваційні моделюючі системи, ексклюзивні матеріали для декору нігтів, професійні лінійки з догляду за шкірою рук та ніг, а також спеціальні і додаткові засоби для манікюру та педикюру.

Використовуючи новітні тенденції індустрії краси і салонного бізнесу, ми пропонуємо високі стандарти якості, гіпоалергенну продукцію, поєднану з прийнятною ціною, надійністю та безпекою!
Professional Nail Boutique – найкраще для Вас! З любов’ ю до досконалості!

Asura Cosmetics — молодий український бренд, який пропонує широкий асортимент натуральної мінеральної косметики: більше 200 відтінків пігментів, гліттер, пудри, рум’яна і хайлайтер.

 

BRILLIANT CRYSTALS — офіційний імпортер страз для дизайну нігтів, гнучких стрічок та інших елементів декору для дизайну нігтів.

Лабораторія ORising була створена в Вероні (Італія) в 1963 році. Компанія вже 55 років на ринку. Її унікальність полягає в тому, що головне і єдине напрям діяльності компанії — розробка і виробництво натуральних фіто-косметичних засобів для лікування волосся і шкіри голови.

В даний час ORising — один з лідерів європейського ринку в області професійної косметики для волосся завдяки високій якості продукції та широкої асортиментної лінійки по лікуванню шкіри голови і волосся.

Сьогодні клієнти компанії в більш ніж 50-ти країнах Європи та світу отримують кращий догляд за своїм волоссям.

ORising вирішує широкий спектр проблем шкіри голови і волосся, спираючись на постійні дослідження та наукові дослідження в сфері тріхологіческом науки.

ORising працює відповідно до вимог GMP (Good Manufacturing Practice for Cosmetics, європейський стандарт якості виробництва косметичних засобів) і GLP (Good Laboratory Practice for Cosmetics, світовий стандарт якості клінічних досліджень).

Понад 300 найкращих салонів України вже дбають разом з нами про своїх клієнтів.

Продукція ТМ Komilfo™ вперше з’явилася на ринку України у 2015 році. Сьогодні Komilfo став брендом номер 1 серед гель-лаків, які вибирають майстри нігтьового сервісу в Україні. Працюючи з продуктами ТМ Komilfo ™, майстри можуть бути впевненими в якості та надійності матеріалів, а отже, спокійними за результат. Купуючи гель-лаки Komilfo, майстри знають, що купують перевірений продукт високої якості, не переплачуючи за нього та за гучну назву.

Обираючи Komilfo, майстри мають можливість безпосередньо спілкуватися з нами, виробниками цього продукту, отримувати консультацію та підтримку в питаннях, пов’язаних з їхньою роботою та нашою продукцією.

Бути з Komilfo — це значить бути номер один!

На XXII Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу презентуватимуть бренд професійної косметики для волосся EPICA PROFESSIONAL.

Лінії догляду за волоссям марки Epica відрізняються високим вмістом активних компонентів, складністю сполук та широким асортиментом для будь-якого типу волосся.
Сучасна торгова марка відповідає високим вимогам до процесу вибору інгредієнтів і процесу виробництва.